Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


22.09.2011. Skrituļslidošanas sezona tuvojas noslēgumam

20.septembra vakarpusē aizritēja arī pēdējās sacensības komandu stafetē un pēc tām sekoja visu vasaru ilgi gaidītā KOPVĒRTĒJUMA apbalvošana!

Komandu stafetēs, ievērojot noteikumus, komandas nemaz nebija nokomplektēt tik viegli, bet uz starta līnijas stājās 11 komandas, katrā pa 4 dalībniekiem un bungām rīdot visi devās 500 m garajā distancē! Visātrākie pārliecinoši bija komanda "Laimīte Labākie", kurai sekoja komanda "Nike Rīga Run Team" . Trešajā vietā ierindojās komanda "Asi-Skibox 1" un turpat ļoti tuvu bija arī komanda "Apex Ski". Uzvarētāj komandas un viņu treneri tika pie gardiem kliņģeriem.

Bet kopvērtējuma laureāti no 1.-3. vietai ieguva savā īpašumā kausiņus attiecīgā lieluma :) un dāvanu kartes no veikala SkiBox ar attiecīgo summiņu :) J, P un S grupu 1. vietu ieguvēji tika arī pie " lidojuma gaisā " vēju tunelī Aerodium! Īpaši sīva konkurence šogad izveidojās Senioru grupā! Prieks, ka esiet aktīvi, iemāciet to saviem un apkārtējiem bērniem. Un esiet ar Mums visas vasaras garumā! (Bildes būs drīzumā)


Turēsim īkšķus par startējošajiem Berlīnes maratonā!!! Vēl jāsagaida 1.oktobra sezonas kopvērtējuma apbalvošana Igaunijā un
TIEKAMIES NĀKAMVASAR VAI ZIEMĀ UZ KALNA :))
Trenere Kristīne