Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


09.08.2011. Spices skrituļslidošanas maratons aizvadīts!!

Svētdien, 7.augustā, noslēdzās šīs sezonas gaidītākie mači, kuros jau otro gadu tikās spēcīgākie Latvijas un citu valstu sportisti vienkopus! Sacensībās piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieki. Lai arī tieši uz 14 km startu solīja lielas lietus gāzēs, laiks mūs palutināja un visas dienas garumā spīdēja spoža saule. Varbūt par daudz, jo grādu latiņa sasniedza 30*C un slidot šādā laikā nebija viegli.....vēl tagad atceros kā izkusušais piķis uz tilta ķērās slidās un bieži bija jācīnās par līdzsvara saglabāšanu. Asfalta segums nebija no piemērotākajiem, arī daudzie negludie notekūdeņu vāki trasē radīja lielu pārbaudījumu mūsu kājām, mugurām utt. Tāpēc uzskatu, ka visiem kuri nofinišēja, jo īpaši 42 km distancē, par apņēmības vai mērķtiecības trūkumu nevarētu pārmest :)

Trenerei, Kristīnei, milzīgs prieks par bērnu sasniegtajiem rezultātiem, diplomiem un medaļām, kuru bija ļoti daudz! Ar īpaši labiem rezultātiem izcēlās Armands Zariņš, iegūstot 2. vietu kopvērtējumā no visiem ( 329 dalībniekiem ) 14 km braucējiem, izcīnot 1. vietu savā grupā. Tāpat arī 1999. gadā dzimusī Ieva Pildiņa - 2. vieta kopvērtējumā un 1. vieta savā grupā! Turpat netālu bija arī Krista Vitkovska - 6. vieta kopvērtējumā un 3. vieta savā grupā! No mazajiem dalībniekiem vislabāk nostartēja Katrīna Trektere (1.v. grupā) un , protams, Ieva Pildiņa (1.v. grupā 1km).
Labi gāja arī Rihardam Saknītim (5.v. grupā) un Laurim Opmanim (3.v. grupā). Arī trenere pārsteidzoši tika pie 3. vietas savā grupā :) Cīnījās, bet lai paši būtu pilnībā apmierināti, varbūt nedaudz pietrūka Lienei Bondarei un Elvim Opmanim, arī Haraldam Saknītim bija liela konkurence!

PALDIES par atsaucību, mērķtiecību un izturību!!! Lepojos ar Jums! Arī aktīvajiem vecākiem, kuri pārstāvēja SK APEX: Jānim, Antrai, Janai un Guntim, kuri arī ļoti labi nostartēja un tika pie balvām, kā arī medaļām Latvijas čempionāta ieskaitē!

SK APEX sasniedzis virsotni!! 1. vieta klubu kopvērtējumā 14 km distancē no 10 komandāmDETALIZĒTĀKS RAKSTS PAR MARATONU, UZVARĒTĀJIEM UN REZULTĀTIEM PIEEJAMS WWW.MARATONI.LV
GALERIJA

Bildes no Oskara Pundura pieejamas ŠEIT
P.s.Bildes ir ļoti daudz no dažādiem avotiem! Centīšos tuvākā laikā apkopot mājaslapas galerijā!