Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


09.07.2009. Izbrauciens ar laivām!


Izbrauciens ar laivām!

Aicinājums visus vecākus un bērnus izbrīvēt brīvu 18. un 19. jūliju, lai kopīgā kluba pasākumā, atpūstos no Rīgas burzmas un dotos lejup pa līkumotās upes Gaujas straumi no Cēsīm līdz Siguldai.

Pasākums ilgst 2 diennaktis un ar laivām būs iespēja noairēt 45 km.
Lai tas viss būtu vieglāk, iesaku visiem īrēt kanoe (kas ir plašas un stabilas, ne tās sporta) laivas, ko piedāvā firma „Makars”! Laivas var apskatīt www.makars.lv. Cena par vienu laivu un transportēšanu ir 42 Ls. Laivā var sēdēt 3 personas, tātad katram 14 Ls.

Nakšņošana teltīs kādā no Gaujas krasta kempinga vietām, atkarībā no laivošanas ātruma. Visdrīzāk kempinga vietā „Katrīna”. Labiekārtotāka vieta ir „Kanoe kempings” Līgatnē, bet tur par nakšņošanu ir jāmaksā 2 Ls no cilvēka, 1 Ls par telti un 1 Ls par auto. Ja vēlas vēl glaunākus apartamentus, tad ir iespēja nakšņot Līgatnes viesu mājā „Lāču miga”, kas 1 personai izmaksās 30 Ls, 2 personām 40 Ls, bet ir gabaliņš jāiet līdz šai viesu mājai. Man tomēr gribētos pieturēties pie tā pirmā varianta, bet gaidu arī jūsu domas.

Līdzi: Teltis, guļammaisi, matracītis, cimdiņi, lai ātri nenoberztos tulznas no airiem, līdzekļi aizsardzībai pret sauli, pretodu līdzekli, plēves maisi, kur iepakot somas, lai neizmirkst, lietus drēbes, ja būs gaidāms lietus, siltākas drēbes vakaram vai ja kādas ir paspējušas izmirkt, higiēnas preces, ēdamo 2 dienām (vakarā tiks kurts ugunskurs, kā arī pieejams karstais ūdens), dzeramo ūdeni un traukus, kas nepieciešami – krūzīti, karotīti, dakšiņu, šķīvīti vai bļodiņu.

Izbraukšana 18.jūlijā plkst.12:00 no kempinga „Siguldas pludmale”
Tiekamies tur 11:30


Ir doma arī organizēt auto, kas aizvestu mantas uz nakšņošanas vietu un pēc tam tās no rīta atgādātu atpakaļ.

Gaidu savlaicīgu pieteikšanos līdz 12.jūlijam, jo laivu skaits ir ierobežots.
Pieteikšanās pie Kristīnes personīgi vai pa mob.tel. 29229022, kā arī pa e-pastu: kristineposka@gmail.com