Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/























Aktualitātes


17.05.2013. LSS Kalnu slēpošanas sezonas ranga apbalvošana

Kalnu slēpošanas sezonas ranga apbalvošana notiks 25. maijā Siguldā!!!!
Ielūgums un programma
Kalnu slēpošanas Rangs 2013
Kā arī atgādinu, ka ja neieradīsies uz balvas vai diploma saņemšanu pēc tam to saņemt nevarēs, tādas ir LSS prasības. Ja nu vienīgi ir kāds tiešām attaisnojoš iemesls!!!

Vēlreiz Apsveicu visus ranga kopvērtējuma kausa/ zābaka :) ieguvējus un arī pārējos sportistus par uzcītību un uzticību nu jau pagājušajā garajā 2012./2013. gada sezonā!!!! Paldies arī vecākiem par vedāšanu uz treniņiem un iespēju bērnus aizsūtīt uz nometnēm un sacensību izbraucieniem! Somijā Baltic Cup sacensībās mūsu klubs bija ar viskuplāko dalībnieku skaitu :)

Lūgums visus, kas vēl nav pieteikušies uz nometni un noslēguši Līgumus un iemkasājuši drošības naudas, to izdarīt līdz noteiktajam termiņam - 17. maijam! Vēlākais 20.maijam!! Jo 21. maijā dodos nelielā atpūtas braucienā pēc garās slēpošanas sezonas, kura man sākās 20. oktobrī un beidzās 14. aprīlī!

Treniņi notiks ierastajos laikos, izņemot 24. maijā stadions Laimītē par stundu vēlāk, tātad 18:00 !!
Slidošanas treniņos Uzvaras parkā sākam dalīt laikus un lielie, ātrie nāk uz 18:00 - 19:30 un mazie iesācēji 19:00 - 20:00!

Ja kādi jautājumi - pēc 21.maija rakstiet e-pastu!!

P.s. Piknikā piemirsu atgādināt, ka ja kāds izaugs no slēpošanas formām, tad man ir dažas liekās jakas un vairāks bikses un vindstoperi, kā arī lieka jauna jaka ir pie Sintijas ( Kyd 18 ) un Diānas Zvīnes ( Woman 10 ).
Pieejamas arī vēl kluba hoodie un bikses.