Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


22.03.2010. SK Apex atgriezies mājās no Somijā notiekošā Latvijas čempionāta un Baltijas kausa jauniešiem un pieaugušajiem!


Lielākā daļa Apex sportistu laikā no 13. Marta līdz 21. Martam -25 līdz – 30 grādu aukstumā atradās Somu tunturos un sacentās svarīgākajās sacensībās šajā sezonā! Sacensības noritēja ļoti raiti un gaisā valdīja patīkama gaisotne! Arī mūsējiem neiztikt bez pārdzīvojumiem, dažiem kritieniem un neveiksmēm, kā arī gandarījuma sajūtām par labiem un veiksmīgiem startiem. Esam atgriezušies ar daudziem kausiem, vēl vairāk medaļām un vēl vairāk diplomiem !!!

Pie Godalgotām vietām tika gandrīz visi sportisti, kas bija aizbraukuši: Anna Bondare, Liene Bondare, Armands Zariņš, Elvis Opmanis, Lauris Opmanis, Patrīcija Anna Alsiņa, Krista Vitkovska, kā arī Ieva Pildiņa. Īpaši jāuzteic Armands Zariņš, kurš spēja saglabāt 3. vietas LČ un 6.v. BC visās disciplīnās, jo startēja ar ģipsi uz rokas un divas nedēļas pirms sacensībām nevarēja trenēties, kā arī Lieni Bondari, kura ir atguvusi ticību saviem spēkiem un izcīnīja GS disciplīnā iespēju startēt pie pieaugušajiem un elites grupā izcīnot 3. vietu, bet junioros 2.vietu! Turpat aiz spēcīgākajām A grupas meitenēm turējās arī Elza Rozenfelde. Jāuzteic arī brāļi Jūlijs un Jānis Melngaiļi, kuriem šie bija pirmie starti ārpus LV robežām un kuri īsā laika posmā ir strauji progresējuši!
Rezultāti šeit


Paldies visiem sportistiem par labo sadarbību un jo īpaši Paldies Maritai par palīdzību visās jomās!