Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


15.03.2013. SK Apex atved medaļas no Turcijas!

Februāra pašās beigās ar aizraujošies pases stāstiem ( viena vēl silta, tikko kā steigā uztaisīta, otra esot lidostā ir palikusi mājās un neesošu atļauju izbraukt bērnam no valsts! ) , mēs tomēr VISA komanda ar nedaudz aizkavētu reisu, protams dēļ mums, neesošām 12 personām, nonākam lidmašīnā un galamērķī - Turcijā :)

Mūs sagaida šoferītis un visiem prieks, ka tāds prātīgs, ne " trakais" turku braucējs, jo sākot braukt augšā kalnos, mēs neviens neredzējām tālāl par 1-2 metriem, kas notiek apkārt. Migla vai mākonis :) bija pārņēmis visu kalnu. Mūsu puišu kora pavadībā visa ceļa garumā veiksmīgi nokļuvām Bursā un ļoti viesmīlīgā viesnīcā.

Visiem neliels pārsteigums, ka Turcijā kalni tomēr ir daudz garāki un augstāki nekā Latvijā. 2700 m virs jūras līmeņa. Kalni strādā līdz 17:00. Izslēpoties var gana, bet mūs pirmās treniņu dienas pēcpusdienā pārsteidz pēkšņa migla, bet esam paspējuši izslēpoties līdz tam un vēl pāris aklos braucienus pa miglu, kas bija liels piedzīvojums pat vecākajiem bērniem. Kalnu aizslēdz ciet. Kopīgiem spēkiem miglā atrodam savu viesnīcu, pie kuras varam piebraukt ar slēpēm un visi atviegloti uzelpo :D

Sacensību dienās spīd saule un tā mums atnes arī veiksmi! Izcīnām 7 medaļas: 4 zelta un 3 sudraba.
2 zelta medaļas Madarai Zvīnei un Ievai Pildiņai, sudraba medaļa Artai Irbei no SK Asi, Elvim Opmanim un Dāvim Zvejniekam no SK Virsotnes.

Nedaudz pietrūka līdz vēl 2 medaļām Elvim un Mārtiņam. Arī Dana Blūmiņa sniegums SL bija labs " uz aci", bet laiks kaut kā rādīja ko citu. Eduards un Kristers ieguva sacensību pieredzi!

Pēc tam aizvadījām 2 jaukas ekskursiju dienas Stambulā, kas bija laba atslodzīte saspringtajā sacensību periodā. Īsajā laikā mums izdevās maksimāli daudz apskatīt un izstaigāt. Pa abām dienām, manuprāt, nostaigājām vismaz 15-20 km :)Dzīvojām pašā vecpilsētas centrā, 200 m no zilās mošejas un no viesnīcas pēdējā stāva, kur vasarā ēd brokastis, pavērās burvīgs skats uz Stambulu. Ko mēs redzējām droši vien vislabāk var redzēt bērnu bildēs, kā arī daudzo bilžu apkopojums ir GALERIJĀ.
P.s. Bildes ir ielādētas arī Apex Facebook profilā, kuras mierīgi vari šērot savā profilā :) Skatīt ŠEIT
Tā kā uzturēt aktīvas web lapas sociālajos tīklos aizņem ļoti daudz laika, Lūgums palīdzēt un varbūt visas bildes, kas saistās ar slēpošanu Facebookā ielikt/atzīmēt publiskai apskatei, savādāk es ar Apex profilu nevaru viņas nošērot, kā arī paši variet kādas bildes ietāgot uz Apex profilu utt., varbūt tā arī Jūs iegūsiet kādu jaunu fanu/sekotāju par Jums :)