Ziema ir kā modes skate - atrādi padarīto, bet viss smagais darbs ir vasarā! " /M.Dukurs/Aktualitātes


20.03.2012. Mājās no Baltic Cup!

Saspringtā grafika dēļ nav sanācis ielikt nekādu " reportu " no Somijas visas nedēļas garumā un arī šobrīd garās rindas uzrakstīt nesanāks, jo jākravā atkal koferi un rīt ar dažiem Apex biedriem dodamies uz startiem Itālijā!

Kopumā Baltic Cup SK Apex sportistiem kopumā aizritēja ļoti veiksmīgi, atvedām mājās 15 kausus! Ar Latvijas čempiones titulu SG disciplīnā mājās atgriezās Liene Bondare, kura veiksmīgi startēja arī SL (bronza) un GS ( sudrabs Juniorēs, bronza elitē )! Veiksmīgi startēja arī Krista Vitkovska ( Bronza GS ), kā arī Anna Bondare! SL 1. trasi ļoti labi veica arī Armands Zariņš, bet otrajā diemžēl izstājās, kā to izdarīja arī vairākums dalībnieku! Ļoti labs brauciens bija arī Kristai Vitkovskai, bet diemžēl pēdējā " čūskā " piemeklēja neveiksme! Krista bija tā, kura par sezonas vislielāko progresu, kā arī reizē mierinājuma balvu, saņēma no veikala Ski-box dāvātos Reusch cimdus!

Paldies visiem atbalstītājiem ( Toko, Nordica, Reusch )un saliedētās komandas visiem vecākiem par atbalstu Somijā!

Bildes un video no startiem būs pēc 26. marta! Tikmēr variet iemest aci infoski bildēs un rezultātos! Tur ir arī daži rakstiņi kā gāja jauniešiem utt. Un no jauniešiem ir jāpaslavē visi, bet jāizceļ ir mazās Kristas un Katrīnas progress un protams Lauris Opmanis, kuram pirmā vieta gan ir jau stipri ierasta, bet šajā sezonā viņš ir finišējis pilnīgi visos startos un ar labāko rezultātu savā grupā, līdz ar to rangā " savācot " visus iespējamos punktus! Labi gāja arī Elvim, Madarai, Sintijai un Ievai! Arī pārējie ļoti centās un vizuāli ir uzlabojuši savu braukšanu, tikai nedaudz vēl jāpieliek, lai būtu arī ātri :)